Wycieczki krajowe dla firm 1-dniowe

Oferta wycieczek krajowych dla firm - jednodniowe:

Cena ustalana indywidualnie w zależności od liczby uczestników, miejsca wyjazdu i terminu

Cena obejmuje:

  • przejazd autokarem
  • usługa pilota
  • bilety wstępu
  • opłaty drogowe i parkingowe
  • podatek VAT


BOCHNIA

Kopalnia soli – zwiedzanie z przewodnikiem podziemi najstarszej polskiej kopalni soli: najpiękniejsze wyrobiska obejmujące poziom August i Sienkiewicz, unikatowe komory solne o charakterystycznym kształcie i układzie geologicznym, wykute w soli kaplice, rzeźby solne oraz narzędzia i urządzenia górnicze, którymi posługiwano się przed
wiekami.

Opcje dodatkowe za dopłatą:
– podziemna przeprawa łodzią.


CIESZYN

Zwiedzanie miasta – Wzgórze Zamkowe z Wieżą Piastowską i Rotundą św. Mikołaja, spacer po „Cieszyńskiej Wenecji”, Studnia Trzech Braci.

Opcje dodatkowe za dopłatą:
– Muzeum Drukarstwa


GÓRA ŚW. ANNY

Góra św. Anny – sanktuarium, figurka św. Anny Samotrzeciej, Grota Lurdzka, Moszna – zwiedzanie zamku, spacer po parku.


KRAKÓW

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem krakowskim (trasa zwiedzania do uzgodnienia), Dzwon Zygmunta, Groby Królewskie, Muzeum Katedralne.

Opcje dodatkowe za dopłatą:
– Zamek Królewski na Wawelu
– Podziemia Rynku
– rejs statkiem po Wiśle.


OŚWIĘCIM

Zwiedzanie z przewodnikiem terenów i obiektów byłych obozów Auschwitz I i Auschwitz II-Birkenau, projekcja filmu dokumentalnego.


WARSZAWA

Plac Zamkowy z Zamkiem Królewskim i Kolumną Zygmunta, Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat (m.in. Bazylika Św. Krzyża, Brama Główna Uniwersytetu Warszawskiego, Pałac Prezydencki), Pałac Kultury i Nauki (taras widokowy), spacer po Łazienkach Królewskich.


WIELICZKA

Kopalni Soli „Wieliczka” – trasa turystyczna (m.in. Szyb Daniłowicza, historia i tajemnice kopalni, maszyny i narzędzia górnicze, Kaplica św. Kingi) oraz Muzeum Żup Krakowskich.


WISŁA

Zwiedzanie miasta – Rynek, Park Zdrojowy, Muzeum Beskidzkie, Galeria Trofeów Adama Małysza, skocznia narciarska, Zameczek Myśliwski Habsburgów.

Opcje dodatkowe za dopłatą:
– kulig doliną Białej Wisełki.


WROCŁAW

Stare Miasto – Ratusz, wieża gotyckiego kościół św. Elżbiety, która jest najwyższym tarasem widokowym Wrocławia, Plac Solny z zabytkowymi kamienicami, Uniwersytet Wrocławski Campus, żydowska dzielnica z synagogą pod Białym Bocianem, Panorama Racławicka; rejs statkiem po Odrze; Ostrów Tumski.


ZAKOPANE

Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Sanktuarium Matki Bożej na Krzeptówkach, Muzeum Tatrzańskie, spacer po Krupówkach, wjazd kolejką linową na Gubałówkę i zjazd z Butorowego Wierchu.


ŻYWIEC

Zwiedzanie miasta – Rynek, Park Zamkowy z bezpłatnym mini zoo i Domkiem Chińskim, Stary Zamek z XV wieku, Browary Żywiec